Vinotéka Sklípek >

Sortiment

 

Sudová vína

Lahvová vína

Ostatní sortiment

Burčák

Jablečný mošt a Cider

 

Nabídka naší vinotéky

V naší vinotéce se snažíme rozvinout dlouhý seznam odrůd a nabídnout všem zákazníkům skutečně zajímavou škálu kvalitních vín. Základními stavebními kameny jsou pro nás zejména rodinná vinařství. Můžeme se spolehnout na jejich dobrou pověst, trvale vysoce kvalitní výrobky a osobní přístup. Neméně důležitá je pro nás i cenová přístupnost zboží. Rádi vám otevřeme dveře do krásného světa chutí a vůní. Necháme vás vychutnat i odrůdy, které jste dosud míjeli.

Rychlým průřezem vám můžeme představit Vinařství Šabata, a Vinařství Prátová. Obě vychází z dlouholeté tradice pěstování a výroby vína. Jejich prostřednictvím vám nabízíme široký výběr jakostních i přívlastkových vín vynikající kvality. Vinařství Lahofer je průkopníkem, který staví na tradici, ale zároveň se nebojí novinek. Jako jedni z prvních do své nabídky zařadili i vína uzavřena v lahvi se šroubovacím uzávěrem. Tato vína nejsou určena k dlouhodobé archivaci, zato mají velmi příjemnou cenu.

Pro znalce je Vinařství Bíza skvělým zástupcem specializované výroby přívlastkových vín, včetně skutečného skvostu v podobě Grand CuvéeBizé i sektu kvašeného v lahvi. Stejně tak i Vinařství Josef Valihrach získává pravidelně ocenění na národní i mezinárodní úrovni. Vinařství Pavlovín získalo svou výbornou pověst sudovým vínem, pro nespornou kvalitu jsme zařadili do našeho sortimentu i vína v lahvích. Všechna jmenovaná vinařství získávají řadu ocenění, a přesto se dokážou držet na velmi přístupné ceně.